Chceš byť BATMANOM oficiálne? Po potvrdenie musíš do Ruska!

Autor: Miro Tropko | 15.8.2010 o 10:10 | (upravené 9.5.2011 o 7:53) Karma článku: 15,09 | Prečítané:  4498x

Veď to poznáte. Z pohodlnosti nedáte z plynu nohu dole a už Vás čaká delegácia na krajnici: “Dobrý deň pán vodič, chcem Vám zagratulovať, dnes ste tu na našom úseku boli najrýchlejší a chceme Vás odmeniť takouto peknou poukážkou. Potrebujem k tomu len Vaše údaje, aby sme Vám túto odmenu slávnostne odovzdali...“ Takto si z Vás vystrelia naši Slováci. A ako sa zabávajú Milicionéri v Moskve?

DNES SOM EŠTE NEJEDOL A NEPILDNES SOM EŠTE NEJEDOL A NEPILCARICATURA.RU

 

 

 

 

 

Ment (policajt obyčajný - dopravák ) - А, Dobrý deň! Páreň, Privet!

Аlex (chalanisko v zastavenom aute, volajme ho Alexander) – Ahoj! … dosť skleslo

Мent – Uau, páreň, počúvaj, ty si na sto pro člen klubu „Batmanov“!

Аlex kokce – Hej, a..ja,..no ...v princípe...ako by som to povedal...

Мent – No a akože! Veď ty si sa nad tou vozovkou vznášal s takou neuveriteľnou rýchlosťou – že sme presne určili, že Ty si na sto pro jeden z nich, z tých „Batmanov“ no a rozhodli sme si ťa pristaviť, trochu pokecať... a mimochodom, kartičku „Batmana“ máš dúfam zo sebou? Chceli by sme vidieť ako taká legitimácia vyzerá.

Аlex – No Mužiky...? veď to poznáte,... ako si,... hej,... nejak... no priznám sa, nemám ju zo sebou...

Мent prekvapene – Ako že nemám zo sebou?! A ty len tak lietaš s takou rýchlosťou a bez dokumentu? A medzi nami smrteľníkmi?

Аlex – No v princípe, ako si,... ale...no ...

Мent – No-o, šrácko, tak to to nepôjde. Nehodí sa! Ak by si mal tú legitimáciu – žiadny problém by nebol. Takto ti budeme musieť zobrať vodičák... ktorý používame my obyčajní pozemšťania!

Аlex už aj koktať prestal a začal chápať o čo ide. Chlapci. Ja by som veľmi rád vstúpil do Klubu „Batmanov“, no veď to poznáte, nijak si čas nájsť nemôžem a hlavne a ani neviem na koho sa obrátiť...

Мent – Dobre. Počúvaj. Ak si sa naozaj rozhodol a chceš, tak si myslím, že ti vieme s týmto pomôcť.

Аlex - Dobre, veľmi chcem, takže čo sa odo mňa očakáva?

Мent – No to je veľmi jednoduché! Ty nám teraz tu na mieste zaplatíš vstupný poplatok a to je všetko! Ak ťa potom neskôr niekto z našich predsa len zastaví, ako my dnes, lebo riedko má človek šancu si pokecať s Batmanom, len im povieš, že vtedy a vtedy, tam a tam si zaplatil vstupný poplatok, že ty si „Batman“, že teba zastavovať a už vôbec pokutovať ťa nemajú právo, a to je všetko!

Аlex – Dobre. A koľko je ten vstupný poplatok?

Мent - Minimálny, dnes je akcia – 300 merných jednotiek ( v Rusku sa nepovedia doláre a aj na cenovkách máte napísane „y.e." – uslovnye jedinici) a vlož ich hen tam do registračnej pokladničky.

Druhý policajt otvára registračnú pokladničku (zadný kufor na služobnom aute) kam aj Alex vstupný poplatok hádže. Našťastie podľa všetkého ich mal pri sebe. Alex vie, že hádať sa nemá zmysel, veď už je aj tak dávnym akcionárom GAI a.s. a už len to členstvo v „Batman Clube“ mu chýbalo.

Niečo z vlastných skúsenosti, niečo vypočuté pri šašliku a vodočke v Podmoskoví, preložené a upravené s láskou pre Vás.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Novinár Hanus: Keď som zistil, že som sa v kauze Cervanová mýlil, nemohol som spať

Niektoré katolícke média neinformovali o kauze Bezák, lebo sa rozhodli, že budú láskavé, aby neznepokovali čitateľov, vraví MARTIN HANUS.

TECH

Ako si vybrať najlepší fotoaparát podľa toho, čo chcete fotiť

Od lacných kompaktov až po drahú zrkadlovku.


Už ste čítali?